fallback-image

Płytki kątowe – gdzie je wykoszystamy?

Płytki wzorcowe, wynalezione w 1901 roku przez Carla Edvarda Johanssona, służą do ustawiania oraz sprawdzania przyrządów pomiarowych. Są to jednomiarowe wzorce długości, które odgrywają kluczową rolę w metrologii warsztatowej i umożliwiają wykonywanie pomiarów. Pokrewnymi wzorcami, są płytki kątowe, służące za wzorce kątów.

Płytki wzorcowe kątowe – cechy i zastosowanie

Płytki kątowe oferowane przez sklep narzędziowy ARKOM mogą pochwalić się precyzyjnym wykonaniem. Mają one postać płaskiego stalowego wielościanu, o równoległych podstawach. Powierzchniami pomiarowymi są boczne krawędzie i tworzą ściśle określone kąty.


Używa się ich do wzorcowania przyrządów pomiarowych i ustalenia na nich konkretnego wymiaru (nastawiania), a także do przeprowadzania pomiarów metodą porównawczą. Sklep narzędziowy ARKOM oferuje płytki wzorcowe kątowe wyłącznie wysokiej jakości. W ofercie znajdą Państwo profesjonalne produkty takich marek jak ACCUD czy SSCHUT – ARKOM jest ich jedynym dystrybutorem w Polsce. Ich wyroby cechują się naprawdę bardzo wysoką jakością, którymi idzie w parze niewygórowaną, przystępną ceną.

Płytki kątowe mogą okazać się niezbędne w Państwa firmach, zakładach produkcyjnych czy warsztatach. Sklep ARKOM oferuje te akcesoria w zestawach jako oddzielne płytki, oraz jako rozkładane listki.

Płytki kątowe – dodatkowe usługi w ARKOM

Płytki wzorcowe kątowe, które zakupią Państwo w sklepie narzędziowym, mogą zostać dla Państwa od razu wywzorcowane, a także można otrzymać dla nich certyfikat sprawdzania. Dla komfortu użytkowania oferowana jest również dedykowana skrzynka bądź walizka, która zostanie wykonana lub dobrana do konkretnego zestawu, a dla ochrony płytek i zapewnienia im trwałości zastosowany zostanie specjalny wkład z pianki technicznej.

Bez problemu oznaczona zostanie dla Państwa skrzynka z płytkami za pomocą lasera – logotypem bądź dowolnym napisem na Państwa życzenie. Sklep narzędziowy ARKOM działa już od ponad 30 lat, oferując sprawdzone produkty i kompleksową obsługę. Dzięki bogatemu i wieloletniemu doświadczeniu zna się na rzeczy i jest zawsze na bieżąco ze zmianami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w branży. ARKOM nie spoczywa na laurach – zawsze ceni Państwa opinie, ponieważ chce się doskonalić i świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Płytki wzorcowe kątowe w sklepie narzędziowym ARKOM to gwarancja wysokiej jakości w połączeniu z optymalną ceną.

Powiązane artykuły

fallback-image

Jakie korzyści niesie ze sobą przewóz mebli?

Czym jest kasa fiskalna?

Czym jest kasa fiskalna?

Na co pomaga masaż głowy?

Na co pomaga masaż głowy?

Jakie tabletki stosować na powiększenie biustu?

Jakie tabletki stosować na powiększenie biustu?