Najlepsze festiwale taneczne w Europie na lato 2019 roku

Najlepsze festiwale taneczne w Europie na lato 2019 roku

Chcesz spędzić ciekawe i niezapomniane lato, a następnie wybrać się na popularny festiwal muzyczny. Dzisiaj opowiemy o najciekawszych!

World Club Dome


Kiedy: 7-9 czerwca
Gdzie : Frankfurt, Niemcy
Ludzie: 160 000
Po raz pierwszy festiwal World Club Dome odbył się w 2013 roku i od tego czasu stał się największym festiwalem tańca w Niemczech. Koszt biletów rośnie, minimum – od 80 € za jeden dzień (w momencie przygotowania artykułu – już 100 € dziennie).
Stopniowo World Club Dome staje się zjawiskiem masowym, rozpoczęli już rejs WDC, festiwal w Korei i zimową imprezę. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej.

Dźwięk Balatonu


Kiedy: 3-7 lipca
Gdzie: Zamardi, Węgry
Ludzie: 50 000
Wielki Festiwal na Węgrzech. Na głównej scenie – czołowi artyści, następnie – dużo zabawy i rozrywki, wszystko jest w naturze. Festiwal trwa 5 dni i można kupić bilety na wszystkie pięć dni i na jeden. Ceny zaczynają się od 70 €.

Wyjdź
Kiedy: 4-7 lipca
Gdzie: Nowy ogród, Serbia
Ludzie: 200 000
Jeden z najpopularniejszych festiwali w Europie. Setki tysięcy ludzi, światowej sławy DJ-ów. . Ponadto bilety na tak duży festiwal są stosunkowo przystępne: około 110 euro za wszystkie cztery dni, za jeden – za 40 euro.

Ultra Music Festival / Europa


Kiedy: 12-14 lipca
Gdzie: Split, Chorwacja
Ludzie: 150 000
Dla tych, którzy nie chcą latać do Stanów i Azji, Ultra od kilku lat organizuje duży trzydniowy festiwal w Chorwacji. Koncert jest zawsze ogromną liczbą najlepszych DJ-ów świata, świetną sceną i show. Bilety od 130 €, jeśli wziąć dużo z góry, cena wzrasta do 200 € bliżej festiwalu. Minus, że pewnego dnia możesz iść tylko kupując bilet VIP. Plus – możesz iść nie tylko na festiwal, ale także na morze.

Weekendowy festiwal


Kiedy: 19-20 lipca
Gdzie: Helsinki, Finlandia
Ludzie : 60 000
Festiwal weekendowy, w porównaniu z innymi, jest niewielki, ale zaletą jest to, że odbywa się bezpośrednio w stolicy Finlandii, Helsinkach, gdzie nie musisz iść daleko, jak w przypadku z tym samym Balatonem lub zjazdem.
Rano – spacer i oglądanie północnej stolicy, po obiedzie – taniec. To prawda, że ​​bilety są drogie zarówno dla samego festiwalu (do 100 € dziennie i 155 € za dwa dni), jak i samolotu.

Nieopisane


Kiedy: 1-4 sierpnia
Gdzie: Kluż-Napoka, Rumunia
Ludzie: 300 000
Największy festiwal w Rumunii, w którym do 300 000 osób zbiera się przez 4 dni. Świetny sposób na relaks w przyrodzie, a sam festiwal wyróżnia się tym, że Armin van Buuren zamiast 2-godzinnego seta gra 5-6 godzin przed świtem – jakoś mu się to przydarzyło. Koszt czterech dni na festiwalu – około 140 euro.

Festiwal Sziget


Kiedy: 7-13 sierpnia
Gdzie: Budapeszt, Węgry
Ludzie: 400 000
Jeden z najważniejszych europejskich i światowych festiwali. Muzyka jest inna, nie tylko EDM, ale wydarzenie jest na tak dużą skalę, że potrzeba trochę czasu, aby poświęcić trochę czasu i udać się tam na kilka dni.
Wycieczkę można również połączyć ze spacerami po mieście, Budapeszt jest bardzo piękny. Duży plus, możesz kupić bilety na 1-3-5-7 dni: tyle, ile chcesz, tyle i tańczyć. Bilety od 75 € do 329 €.

Mysteryland

Kiedy: 24-25 sierpnia
Gdzie: Amsterdam, Holandia
Ludzie: 100 000
Niektórzy nazywają Mysteryland młodszą siostrą Tomorrowland ze względu na skromniejsze proporcje. Niemniej jednak, jest to ogromny festiwal, jest na nim kilkanaście scen – można wybrać się na weekend i odpocząć. Bilet na dzień – około 70 euro, na dwa dni – 120 euro.

Powiązane artykuły

fallback-image

Jakie korzyści niesie ze sobą przewóz mebli?

Czym jest kasa fiskalna?

Czym jest kasa fiskalna?

Na co pomaga masaż głowy?

Na co pomaga masaż głowy?

Jakie tabletki stosować na powiększenie biustu?

Jakie tabletki stosować na powiększenie biustu?