Najlepsze festiwale taneczne w Europie na lato 2019 roku

Najlepsze festiwale taneczne w Europie na lato 2019 roku

Chcesz spędzić ciekawe i niezapomniane lato, a następnie wybrać się na popularny festiwal muzyczny. Dzisiaj opowiemy o najciekawszych!

World Club Dome


Kiedy: 7-9 czerwca
Gdzie : Frankfurt, Niemcy
Ludzie: 160 000
Po raz pierwszy festiwal World Club Dome odbył się w 2013 roku i od tego czasu stał się największym festiwalem tańca w Niemczech. Koszt biletów rośnie, minimum – od 80 € za jeden dzień (w momencie przygotowania artykułu – już 100 € dziennie).
Stopniowo World Club Dome staje się zjawiskiem masowym, rozpoczęli już rejs WDC, festiwal w Korei i zimową imprezę. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej.

Dźwięk Balatonu


Kiedy: 3-7 lipca
Gdzie: Zamardi, Węgry
Ludzie: 50 000
Wielki Festiwal na Węgrzech. Na głównej scenie – czołowi artyści, następnie – dużo zabawy i rozrywki, wszystko jest w naturze. Festiwal trwa 5 dni i można kupić bilety na wszystkie pięć dni i na jeden. Ceny zaczynają się od 70 €.

Wyjdź
Kiedy: 4-7 lipca
Gdzie: Nowy ogród, Serbia
Ludzie: 200 000
Jeden z najpopularniejszych festiwali w Europie. Setki tysięcy ludzi, światowej sławy DJ-ów. . Ponadto bilety na tak duży festiwal są stosunkowo przystępne: około 110 euro za wszystkie cztery dni, za jeden – za 40 euro.

Ultra Music Festival / Europa


Kiedy: 12-14 lipca
Gdzie: Split, Chorwacja
Ludzie: 150 000
Dla tych, którzy nie chcą latać do Stanów i Azji, Ultra od kilku lat organizuje duży trzydniowy festiwal w Chorwacji. Koncert jest zawsze ogromną liczbą najlepszych DJ-ów świata, świetną sceną i show. Bilety od 130 €, jeśli wziąć dużo z góry, cena wzrasta do 200 € bliżej festiwalu. Minus, że pewnego dnia możesz iść tylko kupując bilet VIP. Plus – możesz iść nie tylko na festiwal, ale także na morze.

Weekendowy festiwal


Kiedy: 19-20 lipca
Gdzie: Helsinki, Finlandia
Ludzie : 60 000
Festiwal weekendowy, w porównaniu z innymi, jest niewielki, ale zaletą jest to, że odbywa się bezpośrednio w stolicy Finlandii, Helsinkach, gdzie nie musisz iść daleko, jak w przypadku z tym samym Balatonem lub zjazdem.
Rano – spacer i oglądanie północnej stolicy, po obiedzie – taniec. To prawda, że ​​bilety są drogie zarówno dla samego festiwalu (do 100 € dziennie i 155 € za dwa dni), jak i samolotu.

Nieopisane


Kiedy: 1-4 sierpnia
Gdzie: Kluż-Napoka, Rumunia
Ludzie: 300 000
Największy festiwal w Rumunii, w którym do 300 000 osób zbiera się przez 4 dni. Świetny sposób na relaks w przyrodzie, a sam festiwal wyróżnia się tym, że Armin van Buuren zamiast 2-godzinnego seta gra 5-6 godzin przed świtem – jakoś mu się to przydarzyło. Koszt czterech dni na festiwalu – około 140 euro.

Festiwal Sziget


Kiedy: 7-13 sierpnia
Gdzie: Budapeszt, Węgry
Ludzie: 400 000
Jeden z najważniejszych europejskich i światowych festiwali. Muzyka jest inna, nie tylko EDM, ale wydarzenie jest na tak dużą skalę, że potrzeba trochę czasu, aby poświęcić trochę czasu i udać się tam na kilka dni.
Wycieczkę można również połączyć ze spacerami po mieście, Budapeszt jest bardzo piękny. Duży plus, możesz kupić bilety na 1-3-5-7 dni: tyle, ile chcesz, tyle i tańczyć. Bilety od 75 € do 329 €.

Mysteryland

Kiedy: 24-25 sierpnia
Gdzie: Amsterdam, Holandia
Ludzie: 100 000
Niektórzy nazywają Mysteryland młodszą siostrą Tomorrowland ze względu na skromniejsze proporcje. Niemniej jednak, jest to ogromny festiwal, jest na nim kilkanaście scen – można wybrać się na weekend i odpocząć. Bilet na dzień – około 70 euro, na dwa dni – 120 euro.

Powiązane artykuły

Jak otrzymać pomoc w przypadku frankowiczów?

Jak otrzymać pomoc w przypadku frankowiczów?

Jakie słodycze są zdrowe?

Jakie słodycze są zdrowe?

fallback-image

Jakie korzyści niesie ze sobą przewóz mebli?

Czym jest kasa fiskalna?

Czym jest kasa fiskalna?