fallback-image

Kiedy widać efekty mezoterapii?

Intensywny tryb życia, stres, przemęczenie, brak odpowiednio zbilansowanej diety oraz wiele innych czynników mają niebagatelny wpływ na wygląd Twojej skóry. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z dodatkowych zabiegów, dzięki którym cera odzyskuje młodzieńczy blask, staje się bardziej nawilżona i niesamowicie gładka. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest mezoterapia w Gdyni, która cieszy się dużą popularnością wśród wielu pacjentów. Kiedy widać efekty mezoterapii?

Mezoterapia Gdynia – na czym polega zabieg?

Planując poddanie się mezoterapii, warto poprosić o radę specjalistkę w wybranej przez siebie klinice. Kompetentna osoba pomoże w dobraniu odpowiedniego rodzaju zabiegu, ponieważ możesz zdecydować się zarówno na mezoterapię igłową, jak i mikroigłową. Pierwszy zabieg polega na podaniu przez specjalistę podskórnie niewielkich dawek wysokiej jakości substancji aktywnych przy pomocy iniekcji. W wyniku takiego działania dochodzi do spłycenia zmarszczek, pobudzenia skóry do odnowy czy jej intensywnego nawilżenia.

Natomiast mezoterapia mikroigłowa to rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na uzyskaniu spektakularnych efektów, bez poddawania się inwazyjnym metodom. Podczas jej zastosowania wykorzystywane jest specjalna głowica wyposażona w kilkanaście mikroigieł. W subtelny sposób dostają się one pod naskórek, by skutecznie zwiększyć jego przepuszczalność. W wyniku zabiegu również można wtłoczyć pod skórę odpowiednio dobrany preparat, by zadziałać na dany problem skóry.

Kiedy widać efekty mezoterapii w Gdyni?

Mezoterapia Gdynia jest zabiegiem wykonywanym w seriach, dlatego w celu uzyskania optymalnych rezultatów, warto zdecydować się na kilka zabiegów, których ilość oraz częstotliwość powinny zostać ustalone przez specjalistę. Po wizycie w klinice skóra może być nieco podrażniona i zaczerwieniona, jednak w ciągu kilku godzin jej stan powinie ulec polepszeniu. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym są one coraz lepsze i satysfakcjonujące.

Mezoterapia Gdynia – jak długo utrzymują się efekty?

Po poddaniu się mezoterapii w Gdyni efektami można cieszyć się przez długi czas, zwłaszcza w przypadku zdecydowania się na całą serię zabiegów. Okazuje się, że rezultaty mogą utrzymać się nawet przez sześć miesięcy od zakończenia, a korzystne zmiany w strukturze skóry można zaobserwować nawet po roku. Mezoterapia to bezpieczny zabieg, którego wykonanie należy powierzyć specjaliście. Odpowiednia osoba zajmie się jego bezpiecznym przeprowadzeniem, dzięki czemu skóra stanie się promienna i pełna blasku.

Warto jednak pamiętać, że na długość utrzymywania się zabiegu ma również wpływ kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim styl życia, regularność uprawnia sportu czy stosowana dieta oraz odpowiednia ilość snu. Zatem, jeśli chcesz zadbać o wygląd swojej skóry, należy skupić się na drobnych aspektach, dzięki którym każdy zabieg będzie wsparciem w zachowaniu jej dobrego stanu. Nie bez znaczenia jest również pielęgnacja, o którą powinno się zatroszczyć, by Twoja cera była promienna i piękna przez cały czas.

Powiązane artykuły

Jak otrzymać pomoc w przypadku frankowiczów?

Jak otrzymać pomoc w przypadku frankowiczów?

Jakie słodycze są zdrowe?

Jakie słodycze są zdrowe?

fallback-image

Jakie korzyści niesie ze sobą przewóz mebli?

Czym jest kasa fiskalna?

Czym jest kasa fiskalna?