Jak dbać o masturbator?

Jak dbać o masturbator?

Zaprojektowane z myślą o mężczyznach masturbatory wymagają szczególnej pielęgnacji. Zamknięta tuba szybko ulec może zniszczeniu, jeśli nie będzie używana i czyszczona w prawidłowy sposób. Dla miłośników gadżetów erotycznych został przygotowany poradnik, z którego dowiedzą się, jak zadbać o swoje akcesoria. Sprawdź, jak czyścić masturbator, by cieszyć się z jego działania dłużej.

Prawidłowe korzystanie z zabawki

Dbanie o gadżety erotyczne rozpoczyna się już w momencie prawidłowego korzystania. Ważna jest nie tylko delikatność w kontakcie z ciałem, ale także używanie środków intensyfikują doznania. Masturbatory dla mężczyzn powinny być stosowane wspólnie z lubrykantami, które zwiększają poślizg i ułatwiają umieszczenie członka w tubie. Istotne, by preparaty powstawały na bazie wody, ponieważ tylko takie żele intymne nie uszkodzą delikatnego wypełnienia gadżetu erotycznego.

Wiele zabawek dla mężczyzn imituje prawdziwe części ciała, a doznania zwiększa wykorzystanie materiałów przypominających ludzką skórę. Jest tak między innymi w przypadku masturbatora Fleshjack Boys Brent Everett Ecstasy, którego wkład wykonany został z tworzywa SuperSkin®. W maksymalny sposób przypomina on skórę, oddając jej aksamitną miękkość i naturalny wygląd. Nie każdy lubrykant jest jednak bezpieczny dla tego materiału, dlatego masturbatory powinny być używane wyłącznie z żelami erotycznymi powstającymi na bazie wody.

Mycie i pielęgnacja masturbatora

Kluczowe znaczenie w pielęgnacji masturbatora jest jego czyszczenie. Zabawkę należy myć po każdym użyciu, ponieważ znajdujący się wewnątrz zabawki ejakulat jest siedliskiem bakterii i zarazków. Warto wiedzieć, jak myć masturbator, by skutecznie oczyścić go z pozostałości nasienia czy lubrykantu. Potrzebna będzie do tego miska wypełniona ciepłą wodą. Należy zanurzyć w niej tubę, kilkukrotnie wylewając i wlewając ją do środka. Masturbator można także oczyścić pod bieżącą wodą, dokładnie wypukując wkład z pozostałości po wytrysku oraz żelach nawilżających.

Po umyciu gadżet należy dokładnie osuszyć. Obudowę wystarczy przetrzeć chłonnym ręcznikiem, a wkład pozostawić do odparowania. Zwykle masturbator analny lub waginalny nie posiadają wyciąganego wkładu, a pomimo dokładnego mycia we wnętrzu mogą gromadzić się bakterie. By uniknąć ich rozmnażania, pielęgnację warto uzupełnić o zastosowanie sprayów czyszczących. Oprócz bakteriobójczych preparatów z drogerii erotycznych do higieny masturbatora użyć można alkoholu izopropylowego. W obu przypadkach należy jednak zwrócić uwagę na skład – środki dezynfekujące nie mogą zawierać substancji, które uszkodziłyby delikatną powłokę masturbatora.

Jak przedłużyć użyteczność gadżetu?

Po umyciu i zdezynfekowaniu zabawki należy odłożyć ją w miejsce, w którym możliwe będzie odparowanie resztek wilgoci. Jeśli to możliwe, tuby nie warto chować od razu do pokrowca lub pudełka i zamykać w szafce. Lepiej, jeśli przez kilkadziesiąt minut będzie miała dostęp do świeżego powietrza. Użyteczność zabawki erotycznej przedłuży także zabezpieczenie materiału, z którego wykonano wkład. Po wysuszeniu masturbator obsypać można mąką kukurydzianą lub pudrem regeneracyjnym. Nie tylko wpłynie to na zakonserwowanie tworzywa, ale także zwiększy rozkosz odczuwaną przy użyciu tuby. Obsypanie pudrem lub mąką sprawdza się zwłaszcza w przypadku zabawek wykonanych z tworzyw imitujących prawdziwą skórę. Więcej o konkretnym masturbatorze, jak czyścić oraz pielęgnować go, przeczytać można w instrukcjach obsługi przygotowanych przez producenta. Cenne informacje znajdują się także bezpośrednio w opisie produktu w sklepie sprzedającym gadżet.

Długotrwałe korzystanie z gadżetów erotycznych wymaga prawidłowej pielęgnacji. Oprócz korzystania z masturbatora wraz z lubrykantami na bazie wody ważne jest regularne mycie zabawki oraz używanie środków bakteriobójczych. Dla większej przyjemności z zabawy wkład gadżetu dla dorosłych posypać można pudrem regeneracyjnym lub mąką kukurydzianą. Wiedząc, jak dbać o masturbator, będziesz w stanie dłużej cieszyć się z zadawanej przez niego przyjemności. Sprawdź na https://swiat-doznan.pl/16390051-masturbator-fleshjack-boys-brent-everett-ecstasy-masturbator-analny

Powiązane artykuły

Jak otrzymać pomoc w przypadku frankowiczów?

Jak otrzymać pomoc w przypadku frankowiczów?

Jakie słodycze są zdrowe?

Jakie słodycze są zdrowe?

fallback-image

Jakie korzyści niesie ze sobą przewóz mebli?

Czym jest kasa fiskalna?

Czym jest kasa fiskalna?